Aktuality

26.3.2014 17:29

Přerušení dodávky elektrické energie

Upozorňujeme občany, že v úterý 8. dubna 2014 v době od 7:30 do 16:00 bude přerušena dodávka elektrické energie na velké části města Veselí nad Moravou – jedná se o ulice: Tyršova, Školní, park Petra Bezruče, Komenského, Národních mučedníků, Za Poštou, Sokolovská, Zbrodek, Karlova, nám. Míru, Rumunská, Sudomírky, U Stavu, tř. Masarykova, Chaloupky, Svatoplukova.

10.2.2014 11:59

Výpadky připojení

Vážení zákazníci, během posledních dvou dnů se internetem šíří DDoS útoky na DNS servery – jsou k tomu využívány infikované klientské počítače, které vůči DNS generují značný provoz, který se navíc v nepravidelných intervalech mění. Nejedná se o útok cílený přímo proti našim/Vašim serverům, ty jsou využívány pouze jako prostředek pro zesílení útoku vůči skutečnému cíli. Včera jsme postupně nasadili ochranu našich DNS serverů proti tomuto útoku – postupným sledováním měnících se útoků se podařilo proces blokování automatizovat a požadavky vůči závadným doménám rekurzivně nepřekládáme, díky tomu provoz neopouští Vaši síť a nezatěžuje server. V tuto chvíli provádíme statistickou kontrolu nezvyklého provozu DNS ve všech sítích s naším software a na základě výsledků každou hodinu distribuujeme nová blokační pravidla. Provoz by tedy měl být pod kontrolou – v případě problémů se ozvěte.

24.8.2012 15:40

Naplánovaný výpadek služeb

Z technickych duvodu dojde v uvedenych dnech k preruseni paterni trasy Praha – Veseli nad Moravou.

Datum: 28.8.2012 v dobe 06:00–07:00
ID trouble ticketu: 360819
Duvod vypadku: Technicka udrzba site
Delka vypadku: 10 minut

Dekujeme za pochopeni.

7.5.2012 11:40

Výpadek služeb

Vážení uživatelé naší sítě, omlouváme se za aktuální snížení kvality internetu. Na řešení problému pracujeme, došlo při špatnému počasí k poškození laser spoje a momentálně jedeme na založeni lince s menší propustností, na opravě se usilovně pracuje bohužel v tuto chvíli nejsou známy žádné další informace.

23.3.2012 8:00

Oficiální spuštění webu

Oficiálně byl spuštěn web, kde najdete aktuální ceny našich nabízených služeb a mnoho dalších informaci.

13.11.2011 18:44

Připojení optikou.

Tímto oznamujeme našim uživatelům dnešní (dříve avízované) přepojení (prodloužení) páteřní konektivity s ukončením optiky v naší centrále ve Veselí. Díky tomuto přepojení i navýšení momentální kapacity, což se přímo projevý i u Vašich koncových přípojek. V rámci měsíce listopadu budeme postupně přepojovat jednotlivé uzly naší sítě a dle potřeby upravovat propustnost jednotlivých vysílacích bodů. Budete moci vedle bezdrátových přípojek a aktuálně poskytovaných kabelových přípojek s rychlostí 100 Mbit/s (tzv. FTTB) využívat také optickou trasu přímo do bytu s transportní rychlostí 1 Gbit/s (tzv. FTTH). Internet na FTTH přípojkách od prvního dne poběží neuvěřitelnou rychlostí až 200 Mbit/s a lze očekávat, že tato hranice dále poroste.

Můžete se těšit také na nové internetové tarify těžící z našeho modernizovaného systému řízení sítě v zátěži a další novinky, které povedou ke zlepšení všech parametrů Vašich přípojek.

13.11.2011 18:40

Nové ceny VoIP hovorného.

Připravili jsme pro Vás podstatné snížení cen telefonních hovorů v naší VoIP síti – na pevné linky si teď můžete zavolat za neuvěřitelných 0,37 Kč za minutu, do mobilních sítí za 1,91 Kč včetně DPH! Stávající zákazníci byli automaticky převedeni na tarif VoIP jednička, který je ve všech položkách levnější než jeho předchůdce. Ještě hlasové služby nepoužíváte a máte zájem o aktivaci? Ozvěte se prostřednictvím zákaznické sekce – vše Vám ochotně vysvětlíme a se zavedením internetové telefonie pomůžeme. 

13.11.2011 18:38

Zrychlujeme internetové přípojení.

Wifi internet v pásmu 5Ghz bude zrychlovat az na 25mbit. (při optimální zátěži celé sítě) NUTNOST mít nové zařízeni UBNT AirGrid M5 . Informace na prodejně.